Menu Zavrieť

O spoločnosti

Keď sa stretnú a začnú spolu úspešne spolupracovať dve ambiciózne ženy, odborníčky vo svojej oblasti, nemôže vzniknúť nič iné, ako firma, ktorá svojim klientom poskytuje 110% – tné služby v oblasti financií a realít. Pod spoločným menom sme sa rozhodli poskytovať profesionálne riešenia na finančnom a realitnom trhu, ktoré opierame o dlhoročné skúsenosti, individuálny a empatický prístup, no najmä snahu splniť všetky očakávania každého klienta. Rovnakou filozofiou a odovzdávaním skúseností, vedomostí a zručností, si ako firma školíme nových kolegov, ktorí sú Vám rovnako plne k dispozícii, aby sme boli pre Vás nápomocnejší, efektívnejší a aby sme čo najrýchlejšie vybavili všetky Vaše požiadavky.

Zverte sa do rúk odborníkom a využite naše služby.,

zakladateľka a manažérka v oblasti financií

Mgr. Žaneta Murčová

V oblasti financií podnikám a som leadrom tímu finančných sprostredkovateľov od roku 2017. Mám licenciu vo všetkých sektoroch NBS a teda znalosti a oprávnenia sprostredkovať  riešenia pre klientov na celom finančnom trhu.

Moja práca, ako aj moje odhodlanie byť  najlepšia z najlepších ma nútia neustále sa vzdelávať vo svojom odbore. Vďaka tomu, viem klientom poskytovať  kvalitný profesionálny servis, svojim spolupracovníkom oporu v rámci ich osobnostného a kariérneho rozvoja a firme komplexný manažment.

Táto práca je pre mňa zároveň záľuba a poslanie.

Riadim sa heslom: „Neúspech neexistuje, existujú len možnosti ako cieľ dosiahnuť  iným spôsobom.“ Pre svojich klientov som odhodlaná vždy spraviť  maximum a svoju spokojnosť  mi dávajú najavo skvelými referenciami, nefalšovanou radosťou a úprimnou vďakou, ktorú si nesmierne vážim. 

Na svojej práci milujem to, že môžem ovplyvniť  kvalitu života ľudí.

BF26FC0E-8C40-4078-8734-B0192DF501D6 kopia

zakladateľka a manažérka pre oblasť realít

Lívia Vadovičová

Podnikanie v oblasti realít je pre mňa nie len prácou, ale aj záľubou, ktorá je mojou súčasťou už 15 rokov. 

Za tie roky som stovkám ľudí pomohla nájsť  ich vysnívané vlastné bývanie, predala ich nehnuteľnosti úspešne, rýchlo a za čo najlepšiu cenu a taktiež sa spolupodielala na viacerých developerských projektoch.

Každému klientovi sa vždy snažím dať  nie len maximálne profesionálny, ale i individuálny a priateľský prístup v komunikácii a v riešení celého prípadu. Všetko vždy dotiahnem dokonca a riadim sa heslom: „Neexistuje žiaden problém, ktorý by sa nedal vyriešiť  tak, aby sme nestratili úsmev na tvári.“

Na mojej práci milujem komunikáciu a možnosť  spoznávať  nových ľudí, a taktiež úprimnú radosť  a spokojnosť  klientov.

Mgr. Darina Aksamitová

Finančný sprostredkovateľ
 
tel.: 0905 339 015

mail: aksamitovadarina1@ovbmail.eu

Miriam Strnisková

Finančný sprostredkovateľ

tel.: 0911 179 708

mail: strniskovamiriam@ovbmail.eu

Martin Murčo

Realitný maklér

tel.: 0904 934 905

mail: murco@level-up.sk

Monika Jajcayová

Finančný sprostredkovateľ

tel.: 0911 063 818

mail: jajcayovamonika@ovbmail.eu

Simona Sanetríková

Finančný sprostredkovateľ

tel.: 0901 123 456

mail: sanetrikovasimona@ovbmail.eu